Urszula Bednarek - kancelaria Adwokacka

joanna-sieniewicz.jpg

KONTAKT

t: + 48 42 637-52-57
e:
biuro@urszulabednarek.pl

 

Joanna Sienkiewicz - adwokat

 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Pracę magisterską pt. "Pozycja pokrzywdzonego
w postępowaniu przygotowawczym w polskim procesie karnym"
pod kierunkiem naukowym prof. Tomasza Grzegorczyka obroniła
w czerwcu 2012 roku. Od stycznia 2013 była aplikantką adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. Egzamin adwokacki zdała w 2016 roku.
Z kancelarią współpracuje od sierpnia 2012 r. Zajmuje się prawem cywilnym, postępowaniem cywilnym, prawem handlowym i gospodarczym. Biegle włada językiem angielskim.

rafamarajda

KONTAKT

t: + 48 42 637-52-57
e:biuro@urszulabednarek.pl

Rafał Marajda - adwokat

 

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Pracę magisterską pt. "Umowa deweloperska" pod kierunkiem dra Michała Wojewody obronił w czerwcu 2010 roku. W latach 2011-2014 odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. Od lipca 2014 r. wykonuje zawód adwokata.
Z kancelarią współpracuje od kwietnia 2010 r. Zajmuje się prawem cywilnym w szczególności prawem nieruchomości i prawem zobowiązań, prawem handlowym oraz prawem pracy. Posługuje się językiem angielskim oraz niemieckim.


kasia kadzewicz

KONTAKT

t: + 48 42 637-52-57
e:biuro@urszulabednarek.pl

Katarzyna Kostecka - asystentka

 

Ukończyła Zarządzanie i Marketing oraz podyplomowe studia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Politechnice Łódzkiej. W trakcie studiów spędziła 6 miesięcy na Universita degli Studi di Messina we Włoszech w ramach projeku ERASMUS. Pracuje w Kancelarii od grudnia 2005 r. Zajmuje się profesjonalną obsługą sekretariatu oraz zagadnieniami z zakresu księgowości i kadr. Włada językiem włoskim i angielskim.

 

Współpracownicy:

 

Prof. zw. dr hab. Janusz JankowskiDr hab. Michał Wojewoda - radca prawny

 

Kierownik Katedry Postępowania Cywilnego I Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Autor wielu książek, artykułów, opracowań z dziedziny postępowania cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem postępowania egzekucyjnego. Jest członkiem Sekcji Polskiej Association H. Capitant des Amis de la Culture Juridique Française, gościem Vereinigung
der Zivilprozessrechtslehrer oraz członkiem Międzynarodowej Akademii Prawa Porównawczego (Academie Internationale de Droit Comparé).Kierownik Zakładu Międzynarodowego Obrotu Cywilnego w Katedrze Prawa Cywilnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego (1997) oraz Uniwersytetu w Edynburgu (LL.M. 1998). Autor kilkudziesięciu publikacji, w tym w języku angielskim. Specjalizuje się w problematyce prawa cywilnego oraz prawa prywatnego międzynarodowego. Zajmuje się także zagadnieniami rejestracji stanu cywilnego. Posiada doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych.

Kontakt mailowy: michalw@uni.lodz.pl

 

  • Małgorzata Kwiatkowska - radca prawny